O firmie GrawMar

Precyzyjne grawerowanie, znakowanie i wycinanie laserem amerykańskiej firmy UNIVERSAL to nasza pasja.
Zatrudniamy młodą profesjonalną kadrę projektującą w takich programach jak CorelDRAW, Photoshop, Illustrator.
Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie oferując produkt najwyższej jakości, ustalając cenę, która zadowoli obie strony.
Każdy z Państwa może wybrać sobie czcionkę, materiał oraz format danego produktu.

Co to jest grawerowanie?

Grawerowanie laserem polega na usunięciu wierzchniej warstwy materiału za pomocą skupionej wiązki laserowej z dokładnością do 0,001mm. Wygrawerowany obraz jest bardzo trwały i precyzyjny.


Materiały które możemy grawerować:

laminaty grawerskie, pleksi, akryl, drewno, aluminium anodowane, skóra, tekstylia, karton, papier, guma, szkło, ceramika, tworzywa winylowe i poliestrowe, marmur

Zastosowanie:


Co to jest znakowanie laserowe?

Nanoszenie na materiał znaków graficznych, kodów, cyfr i liter na głębokość 20 – 200um lub za pomocą specjalnych środków, które pod wpływem wiązki laserowej zmieniają kolor w danym miejscu. Znakowanie zabezpiecza mienie osobiste i firmowe przed kradzieżami i fałszerstwem.

Co to jest cięcie laserem?

Precyzyjne wycinanie różnego rodzaju kształtów w takich materiałach jak: pleksi, akryl, sklejka, papier, karton, skóra, laminaty grawerskie i wiele innych. Krawędzie wycinanych elementów są idealnie gładkie a powtarzalność wycinanych elementów jest identyczna. Cięcie laserem ma zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Kontakt


Telefon: 795 068 458
e-mail: grawmar@gmail.com
Formularz kontaktowy

Przykładowe prace

facebook